سوالات متداول

دوره های آموزشی و خدمات سایت جنبه ظاهری دارد و صرفا جهت تست می باشد و در صورت خرید پشتیبانی ندارد.

سوالات متداول

در اینجا سعی می‌کنیم به سوالات متداولی که ممکن است، برای شما پیش بیاید، پاسخ دهیم.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات
؟

«سامانه مدیریت تعمیرات موبایل و کامپیوتر» دقیقاً چیست؟

McPanel یک سامانۀ آنلاین است که یک پنل مدیریت برای سفارشات تعمیرات موبایل و کامپیوتر به صورت تخصصی را به شما ارائه می‌دهد. هدف از ساخت پرتال این بوده که تمام پیچیدگی‌های مدیریت سفارشات از بین برود و همه بتوانند به ساده‌ترین، سریع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن سفارشات تان را مدیریت کنند.
به کمک سامانۀ مدیریت تعمیرات: هزینۀ مدیریت تعمیرات تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. شما بدون داشتن دانش فنی و هزینه اضافه می‌توانید پنل مدیریت آماده خود را راه بیندازید و مدیریت کنید.
همواره از پشتیبانی برخوردارید و می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با کارشناس‌های ما مطرح کنید. مهم‌تر از هر چیز، تمام امکانات لازم برای مدیریت تعمیرات موبایل و کامپیوتر را به صورت حرفه‌ای خواهید داشت. و ...
توجه داشته باشید که استفاده از این سامانه برای 15 روز رایگان است و فرصت دارید تا این سامانه را به صورت کامل بررسی و تست کنید.
؟

آیا استفاده از سامانه به دانش خاصی نیاز دارد؟

خیر، استفاده از سامانه مدیریت تعمیرات بسیار ساده می‌باشد و به هیچ‌گونه دانشی نیاز ندارد.
ما سامانهرا به نحوی ساخته‌ایم که هر کس بتواند با صرف کمی وقت، کار با آن را یاد بگیرد. این یعنی اگر شما کار با کامپیوتر را (به صورت کلی) بلد هستید، پس کار با سامانه مدیریت هم خیلی ساده یاد خواهید گرفت.
برای اطمینان بیشتر، ما یک بخش راهنمای کامل همراه با ویدئوهای آموزشی برای شما ایجاد کرده‌ایم تا مطمئن باشیم هیچوقت به مشکلی بدون راه‌حل برخورد نخواهید کرد. علاوه بر این، کارشناس‌های پشتیبانی ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند و با کمال میل، همه‌چیز را به شما آموزش خواهند داد.
؟

آیا امکان تست کردن سامانۀ مدیریت موبایل و کامپیوتر وجود دارد؟؟؟

بله، شما می‌توانید همین حالا در سامانۀ ثبت‌نام کرده و به مدت 15 روز از تمام امکانات به صورت رایگان استفاده کنید. این فرصت در اختیار شما قرار داده شده تا بتوانید سامانه را تست کنید و از کیفیت آن مطمئن شوید.